Hej, miło Cię tu widzieć!

Jestem Ada i kiedyś wymarzyłam sobie, że będę tworzyć meble. Przez kilka lat zdobywałam wiedzę i doświadczenie – najpierw podczas wielu kursów stolarskich, które pozwoliły mi rozwinąć pasję do mebli, a następnie w trakcie studiów na kierunku Meblarstwo na Wydziale Technologii Drewna na SGGW, które ukończyłam w 2019 roku. Dzięki połączeniu wiedzy, pasji do designu i drewna z miłością do rzeczy ładnych mogę zaprosić Cię do świata Kozbuch Furniture.

Kozbuch Furniture to mała, rzemieślnicza pracownia stolarska. Projektujemy i wykonujemy meble w stylistyce vintage, wkładając w to całe serce i dobierając najlepsze materiały, surowce oraz narzędzia. Na każdym etapie dbamy o najmniejsze szczegóły. Nieustannie poszukujemy rozwiązań, które będą Wam służyć jak najdłużej. 

Przemyślany proces odpowiedzialnego projektowania to podstawa naszej pracy. Dlatego w naszej ofercie oprócz gotowych projektów mebli znajdziecie możliwość personalizacji. Z naszą pomocą będziecie mogli dostosować nasze produkty do Waszych potrzeb i przestrzeni. 

Na początku swojej pracy zajmowałam się renowacją mebli, skąd też zaczerpnęłam wiele inspiracji z lat 50., 60. i 70. Dlatego w naszej obecnej ofercie możecie znaleźć meble tworzone zgodnie ze stylistyką vintage. Nie obiecuję jednak, że to jedyny kierunek – świat jest pełen inspiracji i nie chciałabym zamykać się w żadnym stylu. Mogę Wam obiecać, że jeśli zdecydujecie się na zakup mebla Kozbuch Furniture, to będziecie mieć w domu wyjątkowy przedmiot, którego design i funkcjonalność będzie cieszyć Was każdego dnia!

Kozbuch Furniture to NASZE meble tworzone z pasją i myślą o WASZYCH potrzebach. 

Jeśli masz wątpliwości lub chcesz zadać nam pytanie, napisz do nas: kozbuchfurniture@gmail.com