Biurko Kreatywność
Komoda prosta Radość

Komoda Miłość

4 227,64 zł
996 Przedmioty

Wymiary:

● Długość 150 cm

● Szerokość 40 cm

● Wysokość 75 cm (nóżki 30 cm, korpus 45 cm)

Kolor
Wymiar
uchwyty
nogi
Ilość

Czas oczekiwania do 40 dni roboczych

Komoda MIŁOŚĆ to zbiór wszystkiego co najlepsze.

Solidne wykonanie, piękny rysunek drewna, dbałość o szczegóły.

Mebel, jak cała seria EMOCJE, jest inspirowany stylistyką vintage.

Został wykonany z płyty fornirowanej dębowej, wykończony w kolorze teak i zabezpieczony wysokiej jakości lakierem półmat.

Składa się 3 części – jedna z 3 szufladami, a dwie pozostałe z otwieranych szafek. Zwężane, dębowe nóżki nadające komodzie lekkości i niebanalne uchwyty to zdecydowanie to, co będzie cieszyć oko każdego dnia. Coś czego nie widać a docenisz podczas użytkowania to prowadnice najlepszej polskiej marki GTV, które zapewnią łatwość wsuwania i ciche domykanie.

Dlaczego możemy zapewnić, że ta komoda będzie wyjątkowa? Do każdego mebla dobieramy indywidualnie układ słojów drewna, tak, żeby prezentował się jak najlepiej. Dlatego poszczególne meble mogą się delikatnie różnić między sobą. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie będziesz go potrzebować i nada pomieszczeniu oryginalności. Dopełni wnętrza wykończone w duchu vintage, ale też przełamie nowoczesny styl mieszkania.

Jeśli nie jesteś pewny co do koloru- zajrzyj do zakładki AKCESORIA i zamów próbki. 

Nie spełnia w pełni Twoich potrzeb? Potrzebujesz dodatkowych półek? Wymarzyłeś sobie coś innego? Zajrzyj do zakładki PERSONALIZACJA. Oferujemy zmianę układu mebla, rozmiaru, koloru, nóżek, uchwytów.

Jeśli coś jeszcze przyszło Ci do głowy – zapytaj.

Jesteśmy tu po to, żeby spełniać Twoje marzenia o pięknym wnętrzu.

996 Przedmioty