Komoda Radość
Szafka nocna Szacunek

Komoda Uwielbienie

2 845,53 zł
998 Przedmioty

Wymiary:  

      Długość 100 cm

     Głębokość 40 cm

      Wysokość 55 cm

      100x40x55 (nóżki 16 cm)

Kolor
Wymiar
uchwyty
nogi
Ilość

Czas oczekiwania do 40 dni roboczych

Komoda Uwielbienie to mebel, który powstał na zamówienie naszej Klientki i został z nami na stałe.

To komoda w stylu vintage z dwoma szufladami i jedną szafką co sprawia, że jest niesamowicie pojemna. Znakomicie sprawdzi się też jako szafka RTV, jeśli zgłosicie do nas potrzebę wywiercenia dziury na kable. Ten model uzupełniony jest o dębowe uchwyty, ale równie dobrze będzie wyglądał bez nich – zastosujemy wtedy zamknięcie na docisk.

Wykonana jest z płyty fornirowanej dębowej, wykończona w kolorze teak i zabezpieczona wysokiej jakości lakierem półmat. Nigdy nie zapominamy o tym, że meble muszą być dla Was funkcjonalne, dlatego zgodnie z sugestią naszej klientki, pozostawiliśmy 12 – centymetrową przestrzeń pod nogami, która pozwala na swobodny przejazd odkurzacza.

Do każdego mebla dobieramy indywidualnie układ słojów drewna, tak, żeby prezentował się jak najlepiej. Dlatego poszczególne meble mogą się delikatnie różnić między sobą. 

Jeśli nie jesteś pewny co do koloru- zajrzyj do zakładki AKCESORIA i zamów próbki. 

Nie spełnia w pełni Twoich potrzeb? Wymarzyłeś sobie coś innego? Zajrzyj do zakładki PERSONALIZACJA. Oferujemy zmianę układu mebla, rozmiaru, koloru, nóżek, uchwytów.

Jeśli coś jeszcze przyszło Ci do głowy – zapytaj.

Jesteśmy tu po to, żeby spełniać Twoje marzenia o pięknym wnętrzu.

998 Przedmioty